ویژگی های مشاوره مالی

ویژگی های مشاوره مالی خوب

• یک مشاوره مالی خوب چنانچه بخواهد به کسانی که نیازمند مشاوره هستند کمک کند لزوما نباید مدرک دکترای اقتصادی و حسابداری داشته باشد بلکه باید تجربه کار کردن و اطلاعات کارشناسی دقیق و  کافی در یک زمینه سرمایه گذاری داشته باشد و از تمام جزئیات آن به خوبی مطلع باشد و با شرکت در سمینارهای مالی و اقتصادی اطلاعات خود را به روزسانی کرده و تمام فضاهای مالی را به خوبی بشناسد .

نکته حائز اهمیت در این زمینه این است که بدانید :

استفاده از دانش و تجربه مشاوران مالی هزینه محسوب نمی شود بلکه یک سرمایه گذاری هدفمند در جهت رسیدن به موفقیت می باشد، پس با شناخت ویژگی های مشاوره مالی بااطمینان خاطر به امور مالی خود رسیدگی کنید.

• یک مشاوره مالی خوب باید اطلاعات کامل و دقیق  و به روز داشته باشد زیرا امروزه به دلیل پیشرفت در معاملات و گسترش انها ، راه ها و ترفندهای بسیاری برای کلاهبرداری  نسبت به گذشته وجود دارد که باید اطلاعات به قدری کافی باشد که بتوان این راه ها وترفندها را تشخیص داد تا در معاملات دچار زیان جبران ناپذیر نشویم و یا با نداشتن آگاهی کامل و تنها با اعتماد به طرف مقابل اقدام به نوشتن قراردادی بکنیم که در مخمصه بیفتیم ، که این خود هزینه های بالایی را در بردارد.

• یک مشاوره مالی خوب باید با دیگران تعامل خوبی داشته باشد و با شرکت در جلسات متعدد ، بصورت منظم در جریان فعالیت های یک موسسه یا شرکت قرارگیرد و با آگاهی کامل از اهداف بلند مدت و کوتاه مدت آنها و اطلاع کامل از میزان بدهی ها و دارایی هایشان ، آنها را راهنمایی کرده و در این جلسات از اهداف و برنامه ها  و روش های سرمایه گذاری صحبت کنند.

• یک مشاوره مالی خوب باید بتواند با برنامه ریزی منظم و دقیق و ارائه یک برنامه ریزی منظم و درست مالی که رکن اصلی و اساسی موفقیت یک موسسه می باشد، فعالیت ها و تجارت  یک موسسه را پیش ببرد.

بنابراین بهتر است ، بهره مندی از تجربیات یک مشاوره مالی خوب را یک هزینه به شمار نیاوریم  بلکه برای جلوگیری از صرف هزینه های بالا و برای صرفه جویی در زمان با بررسی رزومه مشاوران مالی و با تحقیق و جستجو در باره شهرت و اعتبار آنها از دانش یک مشاوره مالی خوب استفاده کرده و با اطمینان خاطر به فعالیت بپردازید.

چرا مشاوره مالی

• شما میتوانید با بهره گیری از دانش و تجربیات یک مشاوره مالی خوب که به چند و چون های مالیاتی ،خریدو فروش ها و عقد قرارداد ها و …آگاه است در هر زمینه که فعالیت دارید ، با امنیت و اطمینان خاطر بیشتر فعالیت و تجارت خود را پیش ببرید.

• شما میتوانید با استفاده از ابزارهایی که یک مشاوره مالی خوب در جریان فعالیتهایتان در  اختیارتان میگذارد براحتی فعالیتهای خود را پیش برده و به اهدافتان برسید.

• شما میتوانید با استفاده از اطلاعات و دانش یک مشاوره مالی خوب برنامه ریزی محکمی داشته باشید و ضریب اشتباهتان را پایین بیاورید.

با توجه به این نکته که استفاده از مشاوره مالی ، هزینه محسوب نمیشود ،بنابراین برای انتخاب بهترین و کوتاه ترین راه جهت رسیدن به اهدافتان می توانید از مشاوره کارشناسان ما در موسسه حسابرسی محاسبان بهره مند شوید .کارشناسان ما با بررسی فعالیت های شما و با آگاهی از سلیقه شما و با در نظر گرفتن توان مالی و بودجه شما بهترین و اثربخش ترین راهکارها را به شما پیشنهاد می دهند . شما می توانید در این زمینه از مشاوره مالی رایگان ، مشاوره مالیاتی رایگان ، مشاوره تلفنی رایگان و یا مشاوره حضوری مشاوران مالی ما بهره مند شوید .

دسته بندی ها :